Vestuvinės puokštės pavasariui

Pavasaris – puikus metas vestuvėms, ypač gegužės mėnuo. Viskas jau žaliuoja, dažnai šviečia saulė, o gamta dovanoja šimtus gražiausių žiedų. Dar ne vasara, bet jau galima pasilepinti šiluma, o ir vestuvinis sezonas dar nebūna įsisiūbavęs. Tad kokias vestuvines puokštes rinktis nuotakoms, nusprendusioms vestuves atšokti pavasarį?

Vestuvinės puokštės

Pavasarinės puokštės

Pirmiausia pagalvokite kokios pavasarinės gėlės Jums labiausiai patinka: narcizai, tulpės, vėdrynai, alyvos, anemonai, o gal hiacintai? Gėlių ir augalų įvairovė yra itin plati. Kai išsirinksite mėgstamiausią gėlę, tuomet reikės nuspręsti ar Jums labiau patinka puokštės iš vienos rūšies gėlių, ar geriau norėtumėte rankose laikyti margą, pavasario spalvų kupiną puokštę. Jei į šiuos klausimus jau turite atsakymus, tuomet laikas keliauti pas profesionalius floristus ir pradėti derinti Jūsų svajonių puokštės detalių. Nepamirškite, kad puokštė turėtų derėti prie suknelės stilistikos, juk nenorėtumėte prie princesės suknelės neštis beržo šakelių ryšulėlio?

Vestuvinės puokštės

Norėčiau priminti, kad kai kurie pavasariniai augalai skleidžia intensyvų kvapą. Įsitikinkite, kad nesate alergiški jų aromatui. Labiausiai kvapnūs yra hiacintai, alyvos, ievos. Ilgai rankose laikoma tokių gėlių puokštė gali ne tik sukelti alergijas, bet ir iššaukti galvos skausmą, o per vestuves to mažiausiai norisi. Prieš vestuves patarčiau pasimerkti tokių gėlių puokštę namuose ir įsitikinti, kad atsiskleidžiantys pavasariniai aromatai Jus džiugina ir tik tada gėles naudoti savo vestuvinėje puokštėje. Taip pat, galite paskaityti ir apie skirtingų gėlių reikšmes.

Linkiu, kad Jūsų vestuvinės puokštės pasirinkimas vyktų kuo sklandžiau ir vestuvių dieną savo rankose laikytumėte pačią nuostabiausią puokštę.

Monika

 

Nuotraukos iš čia, čia, čia, čia.