Vestuvių tema ir stilius: Bohemiška nuotaka!

Ši savaitė prasidėjo labai kūrybingai ir paskendo naujuose atradimuose bei nuo seno gyvenančių, bet dar neįgyvendintų svajų mišinyje. Intensyvus pasiruošimas vėlyvo rudens ir 2015 metų sezonui atgaivino sielą. Atrodo viskas aplinkui įkvepia, o mintys laksto tokiu greičiu, kad net reikėtų joms išrašyti baudos kvitą 🙂

Taigi, šiandien pristatau Jums rubriką „Vestuvių tema ir stilius”. Šioje rubrikoje aprašysiu skirtingas temas ir mados tendencijas, tinkančias vestuvėms. Gal kažkam tai taps įkvėpimo šaltiniu, o gal net padrąsins į vestuvių šventę pažiūrėti šiek tiek kitaip.

Viena iš didžiausių mano darbinių svajonių, tai BOHEMIŠKOS vestuvės, kuriose būtų sukurta tobula erdvė kitokiai nuotakai. Dar niekada tokių neturėjau, o jos man tokios ypatingai įdomios, gražios ir svarbiausia – kitokios. Tokias vestuves galima kelti tik porai, kuri yra artima gamtai  ir yra atviro požiūrio į Juos supantį pasaulį. Kurie mėgsta maišyti atrodytų nesuderinamus aprangos stilius ir dėl to atrodo neįprastai stilingai. Kurie klausosi įvairios muzikos, domisi skirtingomis meno formomis bei išraiškomis.

Visada žavėjausi nėriniais, bet tik bohemiškose vestuvėse man jie atrodo nepakeičiamai gražūs. O nėriniuotos vestuvinės suknelės derinimas su ilgaauliais batais arba skrybėlėmis visiškai paperka mano širdį. Čia gali sužibėti ir indėniškos plunksnos, ir čigoniškos skaros, ir rytietiški žibintai bei kilimai. Skirtingos kultūros ir stiliai randa prieglobstį bohemiškose vestuvėse, bet tai nereiškia, kad tokios vestuvės prasilenkia su elegancija.

Jei ir Jus sužavėjo bohemiškos vestuvės, tai nieko nelaukite ir rašykite mums 🙂 O dabar pasigrožėkite stilingais nuotakų įvaizdžiais.

Bohemiška nuotaka

Stilinga jaunoji

 

Bohemiška jaunoji

Vestuvių planavimas ir dekoravimas

vestuvės

vestuvių dekoravimas

Jaunoji

Bohemiškos vestuvės

stilinga jaunoji

Vestuvių dekoravimas ir jaunojiMonika

 

Nuotraukos iš čia!